piątek, 17 stycznia 2014

Zdrowie drzemie w ziołach.

 ( post nie jest sponsorowany )
*****

Jakiś czas temu trafiłam na stronę  Stefanii Korżawskiej i postanowiłam zamówić kilka porcji ziół. Z racji długich wieczorów, zdecydowanie lepszym pomysłem wydaje się popijanie ziółek niż soków z kartonu, czy coca-coli.


Zdecydowanie moim numerem 1 jest mieszanka MAGNACKA!
Zawiera melisę i działa lekko nasennie-odprężająco, więc jest idealna do zaparzania przed snem. Dodatkowo połączenie rumianku i dziurawca bardzo odpowiada moim kubkom smakowym.

"Według literatury Herbatka Magnacka dzielnie walczy ze stresem. Zioła wchodzące w jej skład są pogromcami czarnych myśli, a jednocześnie niezawodnymi opiekunami pełnymi radości i ciepła. Dzięki nim umysł jest rozświetlony, serce mocne, zdrowa zaś krew ożywia ducha, a także wzmacnia ciało. Nic więc dziwnego, że herbatka ta przywraca równowagę nawet po ciężkich przeżyciach, przynosi ukojenie, otacza serdecznością, przekazuje wiarę we własne siły i możliwości."
Na drugim miejscu jest mieszanka ZIEMIAŃSKA, która jest lekka i orzeźwiająca w smaku. Zazwyczaj popijam do południa. Nawet przy wsypaniu większej ilości mieszanki do czajniczka nadal pozostaje bardzo delikatna w smaku.

"Herbatka Ziemiańska - Według literatury Herbatka Ziemiańska dba o właściwą pracę żołądka, wątroby, likwiduje też stany zapalne jelit. Pomaga również chorym na wieńcówkę, miażdżycę, nadciśnienie czy żylaki, wszak liście porzeczki czarnej, liście poziomki, owoce jarzębiny skutecznie oczyszczają krew i naczynia krwionośne. Poprawi się koncentracja, pamięć, ustąpi zmęczenie i powróci radość życia. Herbatkę o podobnym składzie podawano jako wytworny i pyszny napój do posiłków w dworach magnackich i szlacheckich."
Najgorszym wyborem była mieszanka MISTRZOWSKA. Ma charakterystyczny, bardzo "ciężki" aromat i mdląco-cierpki smak. Co więcej czuję się po niej gorzej, mam mdłości. Któryś ze składników wybitnie mi szkodzi.

"Polecam herbatkę mistrzowską zdrowym i chorym, bo buduje zdrowie. Przede wszystkim rozgrzewa organizm, by mógł prawidłowo wykonywać funkcje życiowe.
Dlatego też pomaga alergikom, chorym na reumatyzm, zatoki, choroby krążeniowe. Chętnie sięgają również po nią chorzy na nowotwory, wszak wzmacnia system odpornościowy. Herbatkę mogą popijać i dorośli, i dzieci przez długi czas, a nawet całe życie. Ma przyjemny, nieco oryginalny smak, może więc z powodzeniem zastąpić zwykłą herbatę. Herbatka mistrzowska to połączenie łagodnego zefirku z południową mocą słońca, stąd perfekcyjnie działa na cały organizm, dodając mu siły i energii do życia."Opakowania powoli się kończą, zastanawiam się co jeszcze mogłabym sobie zamówić?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz